// Hakkımızda

Levni; kendisini,
“Tanıtım alanında stratejiler geliştirip bu doğrultuda etkin fikirler üreten bir çözüm ortağı” olarak tanımlar.

Geleneksel reklamcılık anlayışını geride bırakarak 2007 Yılında tasarım stüdyosu olarak çalışmalarına başlayan Levni, kendisini “Tanıtım alanında stratejiler geliştirip bu doğrultuda etkin fikirler üreten bir çözüm ortağı” olarak tanımlar. Ana felsefesi, markanızın veya firmanızın tanıtıma ihtiyaç duyduğu her alanda çözümler üretmektir. Kurumsal kimlik çalışmalarından marka yaratma ve konumlandırmaya, katalog, broşür, afiş ve flayer tasarımlarından her tür basılı materyale, profesyonel fotoğraf çekimlerinden, kurumsal tanıtım filmlerine, promosyon çalışmalarından fuar ve toplantı organizasyonlarına, indoor-outdoor tasarım, baskı ve uygulamaları gibi alanlarda çözümler üretmesinin altında da bu felsefe yatmaktadır. Çalışmalarına başladığı günden itibaren, araştıran, düşünen, tasarlayan ve uygulayan Levni, hep daha fazlasını yapmaya gayret etti. Kimi zaman büyük bir ekiple dünyalara sığmadı, kimi zaman bir kişi ile onlarca kişinin işini yaptı fakat her zaman gururlandığı tek bir şey oldu, o da Levni’ye güvenenlerin sayısındaki artış…

// İŞ AKIŞI

Strateji

Levni geleneksel reklamcılığın ötesinde geliştirdiği stratejilerle fark yaratmayı hedefler. Öncelikle projenize en uygun tanıtım stratejisi belirlenir.

Tasarım

Tanıtım faaliyetleri yaratıcılık gerektirir. Levni kendi geliştirdiği stratejileri yaratıcı ekibiyle birlikte uygular ve tasarım sürecini başarıyla sonlandırır.

Sonuç

Strateji ve tasarımı kendine ait olan ve tüm süreçleri tamamlanan ürünün ortaya çıkmasıyla Levni referanslarını çoğaltır ve ortaya çıkan ürünün haklı gururunu yaşar.